Αυτό είναι το ποδόσφαιρο! Ο Μάνταλος αγκαλιά με τον μικρό Γιάννη - Δείτε βίντεο
Στο φινάλε του αγώνα στην OPAP Arena ο αρχηγός της ΑΕΚ πήγε δίπλα στον νεαρό φίλο του ΠΑΟΚ που έλαμπε από χαρά στην αγκαλιά του διεθνούς άσου
Ήταν το πρόσωπο του αγώνα πολύ πριν την έναρξη του καθώς οι εικόνες με τον ίδιο να φορά τη φανέλα του αγαπημένου του ΠΑΟΚ (με το όνομα του Κωνσταντέλια) και τον αδερφό του αυτήν της ΑΕΚ μας έκαναν να θυυμηθούμε πως είναι πραγματικά το ποδόσφαιρο...
Ο Γιάννης, ο φίλος του Δικεφάλου που τον γνωρίσαμε στον περσινό τελικό του Κυπέλλου όταν είχε βρεθεί στο Πανθεσσαλικό, βρέθηκε και στην OPAP Arena όπου είδε την ομάδα του να χάνει με 2-0 από την πολύ ανώτερη αγωνιστικά ΑΕΚ.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cwm1bvjwdivt)
Κλείσιμο
Λίγο μετά το τελευταίο σφύριγμα βρέθηκε κοντά του ο αρχηγός της ΑΕΚ Πέτρος Μάνταλος (μαζί με τον Κώστα Γαλανόπουλο), ο οποίος τον πήρε στην αγκαλιά του με τον μικρό να απολαμβάνει την κάθε στιγμή και να τον φιλά τρυφερά λέγοντας μ' αυτόν τον απλό μα τόσο αληθινό τρόπο το δικό του ευχαριστώ...
Μάλιστα η χαρά του έγινε ακόμη μεγαλύτερη όταν βρέθηκε κοντά του και ο Μπράντον Τόμας, καθώς το βλέμμα του έψαχνε να βρει και κάποιον από τους παίκτες του ΠΑΟΚ...
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.