Η Μαρσέιγ επικράτησε πριν από λίγες ημέρες με 2-0 της ΑΕΚ στη Νέα Φιλαδέλφεια και απέκτησε πλεονέκτημα (έναντι της Ένωσης) για την πρόκριση στην επόμενη φάση του Europa League.
Οι οπαδοί των δύο ομάδων που έχουν αδελφοποιηθεί πήγαν μαζί στο γήπεδο και δημιούργησαν φανταστική ατμόσφαιρα. Ανάμεσα στους οπαδούς των ομάδων ήταν και ο Άντονι με τη Μαρία.
Ο πρώτος είναι Γάλλος φαν της Μαρσέιγ και η κοπέλα είναι Ελληνίδα φίλαθλος της ΑΕΚ. Οι δύο τους είναι ζευγάρι και ο Άντονι όταν έγινε η κλήρωση πως πρέπει να της κάνει πρόταση γάμου πριν από το παιχνίδι της Αθήνας.
Έτσι και έγινε. Ο Γάλλος είχε ζητήσει να κάνει την πρόταση πριν τον αγώνα μέσα στον αγωνιστικό χώρο αλλά όπως ήταν φυσικό δεν έγινε αποδεκτή. Έτσι το έκανε μετά τον αγώνα έξω από την OPAP Arena.
Οπαδοί και των δύο ομάδων είχαν πάρει θέση, ο Γάλλος έσκυψε έβγαλε από την τσέπη του το μονόπετρο, το πρόσφερε στην Μαρία και εκείνη εν μέσω αποθέωσης είπε το "ναι"!
Ωραία στιγμή που θα θυμούνται για πάντα όσοι την έζησαν!
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.