Σε κλίμα συγκίνησης, η οικογένεια και στενοί φίλοι αποχαιρέτησαν τον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή και θρύλο του Ολυμπιακού Νίκο Γιούτσοστην αίθουσα τελετών του Αποτεφρωτηρίου Ριτσώνας, το Σάββατο 11 Νοεμβρίου.
Μετά τη σύντομη τελετή, όπου ετελέσθη τρισάγιο, η οικογένεια του εκλιπόντος ευχαρίστησε τη διοίκηση του Αποτεφρωτηρίου και τον πρόεδρο κ. Αντώνη Αλακιώτη για το ενδιαφέρον τους.
Στεφάνι έστειλε, μεταξύ άλλων, ο πρόεδρος του Ολυμπιακού κ. Ευάγγελος Μαρινάκης.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.