Θεσσαλονίκη: Ρεπόρτερ τοπικών έπαθε... αντιπρόεδρο Εδεσσαϊκού - H viral συνέντευξη με Ουκρανό αμυντικό
Τα τοπικά πρωταθλήματα παράγουν «διαμάντια» εντός και εκτός αγωνιστικών χώρων - Δείτε τι έγινε σε γήπεδο της ΕΠΣ Μακεδονίας
Πολύ ενδιαφέροντα σκηνικά εκτυλίσσονται συχνά στα τοπικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου σε όλη την Ελλάδα και εικόνες εντός και εκτός αγωνιστικού χώρου θυμίζουν τις παλιές cult εποχές του ελληνικού ποδοσφαίρου.
Έτσι έγινε και στην προκειμένη περίπτωση μετά το παιχνίδι του Ελευθεριακού με τον Αγροτικό Αστέρα Ευόσμου για την 9η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣΜ στην Θεσσαλονίκη. Εκεί, ο Αγροτικός Αστέρας επικράτησε με 1-2 εκτός έδρας και ένας ρεπόρτερ περίμενε για συνέντευξη έναν από τους ποδοσφαιριστές της ομάδας.
Το χρονόμετρο για να γίνει viral είχε αρχίσει ήδη να χτυπά. Ο ρεπόρτερ φάνηκε να αγχώνεται προσπαθώντας να μη σπαταλήσει πολύ χρόνο, να τα πει όλα γρήγορα, αλλά και να μιλήσει στα αγγλικά με τον αμυντικό του Αγροτικού Αστέρα, Μπόγκνταν Νόβικοφ. Έτσι, επηρεασμένος και από το κρύο που επικρατούσε έπαθε... αντιπρόεδρο του Εδεσσαϊκού που πριν πολλά χρόνια μας είχε χαρίσει μια από τις πιο ιστορικές εξώ-αγωνιστικές στιγμές στο ελληνικό ποδόσφαιρο.
Από τη μεριά του, ο 22χρονος Ουκρανός ποδοσφαιριστής προσπάθησε να απαντήσει με όσα αγγλικά ήξερε και εκείνος και μετά από λίγο αποχώρησε χαμογελώντας.
Κλείσιμο
Δείτε ολόκληρη τη viral συνέντευξη στο 09:30 του βίντεο
Θυμηθείτε τη συνέντευξη με τον αντιπρόεδρο του Εδεσσαϊκού:
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.