Μιλουτίνοφ και Λεσόρ άλλαξαν τον χρόνο με τους ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού - Φωτογραφία
Ο μπασκετμπολίστας του Ολυμπιακού έσμιξε με τους παίκτες του Παναθηναϊκού και με τον Αλεκσάνταρ Μίτροβιτς
Ροντινέι και Αράο έκαναν μαζί την αλλαγή του χρόνου στην Αθήνα αλλά ο κοινός... εορτασμός παικτών του Ολυμπιακού και του Παναθηναϊκού είχε και συνέχεια.
Ο Νίκολα Μιλουτίνοφ πέρασε την πρωτοχρονιά μαζί με ποδοσφαιριστές του Παναθηναϊκού αλλά και τον Ματίας Λεσόρ. Στην παρέα ήταν οι Τζούρισιτς, Γεντβάι, Τσέριν, Μλαντένοβιτς και Βέρμπιτς από το πράσινο στρατόπεδο.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town