Κατερίνα Στεφανίδη: Πρεμιέρα στο 2024 με αγώνα στη Φλόριντα
Η Κατερίνα Στεφανίδη θα αγωνιστεί το Σάββατο στις ΗΠΑ
Η Κατερίνα Στεφανίδη ξεκινάει μία ακόμη χρονιά με υψηλές προσδοκίες και με στόχο την καλύτερη δυνατή παρουσία στα μεγάλα γεγονότα του 2024 που είναι οι Ολυμπιακοί Αγώνες στο Παρίσι και το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα της Ρώμης.
Η «χρυσή» ολυμπιονίκης του 2016 θα «ανοίξει» τη σεζόν σε αγώνα Street Event “Pole Vault In Paradise” στη Φλόριντα.
Η έμπειρη αθλήτρια έχει ολοκληρώσει δίχως προβλήματα την προετοιμασία της και ο στόχος είναι να βρει τον αγωνιστικό της ρυθμό μέσα από τους διαδοχικούς αγώνες.
Ο αγώνας θα γίνει το πρωί του Σαββάτου στις 11.30 (ώρα Φλόριντας) και η Ελληνίδα θα έχει την ευκαιρία να δει την κατάσταση στην οποία βρίσκεται και να διορθώσει λάθη ενόψει της απαιτητικής συνέχειας. Η Στεφανίδη στις 12-13 Ιανουαρίου θα αγωνιστεί στο Ρίνο.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.