Ο Πύρρος Δήμας, ο άνθρωπος με τα 3 χρυσά και το 1 χάλκινο μετάλλιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες, μίλησε στην ΕΡΤ από τα Γρεβενά για τον Μίλτο Τεντόγλου και του ευχήθηκε μετά το Τόκιο να πάρει το χρυσό και στο Παρίσι.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-czj9n9re0201)
Κλείσιμο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-czjger1bhzvd)
«Ο Μίλτος άντεξε και μας χάρισε άλλο ένα μετάλλιο. Ολοι οι Ελληνες είναι υπερήφανοι και χαίρομαι που συνέπεσε με την επίσκεψή μου στα Γρεβενά. Ολοι οι Γρεβενιώτες είναι περήφανοι και χαρούμενοι. Μπράβο του. Τι να πούμε; Να είναι υγιής και άλλο ένα χρυσό στους Ολυμπιακούς Αγώνες» είπε ο Δήμας.
Στη συνέχεια συμπλήρωσε: «Είμαι μέρες στην περιοχή και μιλάω σε σχολεία. Αυτό που λέω στα παιδιά είναι να κάνουν τον αθλητισμό τρόπο ζωής. Δεν υπάρχει “δεν μπορώ”, υπάρχει “δεν θέλω”. Ολα μπορούν να γίνουν αρκεί να προσπαθούμε».
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.