Τις τέσσερις ομάδες που βλέπει ή θέλει να βρεθούν στο φετινό Final -4 της Euroleague αποκάλυψε ο Νίκολα Γιόκιτς.
Ο Σέρβος πρωταθλητής του NBA, όποτε έχει χρόνο βλέπει Euroleague, για να μαθαίνει για το μπάσκετ στην Γηραιά ήπειρο αλλά και για να βλέπει τους φίλους του. Ένας από αυτούς είναι ο Νίκολα Μιλουτίνοφ του Ολυμπιακού.
Κλείσιμο
Μάλιστα λόγω Μιλουτίνοφ ο Γιόκιτς βλέπει τον Ολυμπιακό και στο Final -4. Μιλώντας στο Amerikanos24 είπε για την Euroleague και το Final-4: «Παρακολουθώ λίγο την Ευρωλίγκα. Πιστεύω πως η Ρεάλ Μαδρίτης θα βρίσκεται στο Final 4, μαζί με την Μπαρτσελόνα.
Ίσως και η Μονακό να μπει, ενώ θα συμπεριλάβω και τον Ολυμπιακό επειδή ο φίλος μου, Νίκολα Μιλουτίνοφ παίζει εκεί. Τώρα είναι τραυματίας, αλλά απολαμβάνω να τον βλέπω να παίζει.
Νομίζω πως ο Μιλουτίνοφ πρέπει να παίξει στο ΝΒΑ».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.