Συγκεκριμένα ο Δικέφαλος ανήρτησε video στα social media με τον γιο του Λιβάι, ο οποίος φορώντας τη φανέλα της Ένωσης και κρατώντας την ελληνική σημαία, ευχήθηκε «Χρόνια πολλά Ελλάδα!».
Η στιγμή που τράβηξε τα... βλέμματα όλων ήταν όταν τραγούδησε το «Μάνα μου τα κλεφτόπουλα», ενώ χόρεψε και ελληνικό παραδοσιακό χορό με την παραδοσιακή στολή.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.