Δημήτρης Γιαννακόπουλος: Έκανε αναπαράσταση του τελικού της Euroleague που θα κριθεί με... buzzer beater Σλούκα - Δείτε βίντεο
Ο ισχυρός άνδρας της πράσινης ΚΑΕ εμφανίστηκε όχι απλά σίγουρος για την παρουσία του Παναθηναϊκού AKTOR στον τελικό της Euroleague, αλλά φάνηκε να... γνωρίζει και το δραματικό σενάριο του αγώνα
Mε τους πράσινους πλέον στη 2η θέση της βαθμολογίας της Euroleague, ο κ. Γιαννακόπουλος σε βίντεο που ανέβασε περιγράφει την τελευταία φάση του (δραματικού) τελικού της Euroleague, όπου σύμφωνα με τα όσα αναφέρει θα κριθεί στο τελευταίο σουτ που θα είναι buzzer beater τρίποντο του Κώστα Σλούκα.
«Ο Σλούκας θα βγει από το σκριν του Χουάντσο, θα πάρει τη μπάλα εδώ και θα σουτάρει», λέει χαρακτηριστικά με τον ίδιο να επιχειρεί εύστοχο τρίποντο και να φωνάζει «Καλημέρα, καλησπέρα, καληνύχτα και είμαστε πρωταθλητές Ευρώπης».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town