Ο 24χρονος Αμερικανός γκαρντ του ΠΑΟΚ που μετά από σπουδαία θητεία στο NBA θα ενισχύσει την ομάδα της Θεσσαλονίκης έφτασε το βράδυ της Τρίτης στο αεροδρόμιο "Μακεδονία" έχοντας βαμμένο ένα νύχι του χεριού του άσπρο και ένα μαύρο!
Κλείσιμο
Ο Πόρτερ έγινε δεκτός από τον κόσμο του ΠΑΟΚ και λίγη ώρα μετά φωτογραφήθηκε κρατώντας στα χέρια και την φανέλα της νέας του ομάδας.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town