Περιστέρι: Το «σβήσ' το» στον Σπανούλη και ο χαμός στα αποδυτήρια - Δείτε βίντεο
Σε έξαλλους πανηγυρισμούς ξέσπασαν οι παίκτες του Περιστερίου bwin με τον Βασίλη Σπανούλη στα αποδυτήρια του γηπέδου
Το παιχνίδι στη Βόννη έχει τελειώσει. Το Περιστέρι bwin έχει φτάσει σε μια σπουδαία νίκη και σε μια ιστορική πρόκριση στο Final Four του Basketball Champions League.
Παίκτες και Βασίλης Σπανούλης μετέφεραν το εύθυμο και πανηγυρικό κλίμα στα αποδυτήρια της ομάδας. Και μάλιστα είχαν το... δικό τους τελετουργικό.
Το μότο «βήμα-βήμα» αποτυπώθηκε και στον πίνακα που ήταν κρεμασμένος. Ο τεχνικός του Περιστερίου και κατόπιν και παρότρυνσης των υπολοίπων «έσβησε» με ένα μεγάλο «Χ» το όνομα της Βόννης «τικάροντας» παράλληλα τη νίκη.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town