Conference League: Πάρτι στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού μετά την πρόκριση, σήκωσαν τον Μεντιλίμπαρ στα χέρια
Μόλις ο Τζολάκης έπιασε το πέναλτι του Μπονούτσι, όλοι οι άνθρωποι του Ολυμπιακού έτρεξαν προς τα πάνω του και ξέσπασαν σε έντονους πανηγυρισμούς - Χαμός και στα αποδυτήρια
Ο Ολυμπιακός οδήγησε το παιχνίδι με τη Φενέρμπαχτσε στην παράταση, εκεί δεν άλλαξε κάτι και κλήθηκε να διεκδικήσει την πρόκριση στη διαδικασία των πέναλτι. Ο Τζολάκης απέκρουσε τρεις εκτελέσεις των Τούρκων και έτσι οδήγησε τους «ερυθρολεύκους» για πρώτη φορά στα ημιτελικά ευρωπαϊκής διοργάνωσης.
Όπως ήταν λογικό, με την απόκρουση του Τζολάκη στο πέναλτι του Μπονούτσι, παίκτες και σταφ μπήκαν στο γήπεδο, έτρεξαν προς τον Έλληνα πορτιέρε και έστησαν πάρτι γύρω από τον ίδιο.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d0nlb60yrghd)
Κλείσιμο
Λίγο αργότερα στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού στήθηκε τρελό πάρτι πρόκρισης. Χαρακτηριστικό το στιγμιότυπα με τον Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town