Η χθεσινή βραδιά στο ΟΑΚΑ θα αποτελεί σημείο αναφοράς για τον Κώστα Σλούκα μέχρι την επόμενη, καθώς στο Game 2 της σειράς με την Μακάμπι κατάφερε να κάνει ρεκόρ καριέρας στο σκοράρισμα.
Κάτι που σε συνδυασμό με τη νίκη του Παναθηναϊκού, προκάλεσαν την καθολική αποθέωση από τους 20.000 θεατές που βρέθηκαν χθες στο βράδυ στο ΟΑΚΑ. Μία αποθέωσει που δεν σταμάτησε ούτε οι παίκτες των δύο ομάδων κατευθύνθηκαν στα αποδυτήρια, μετά το τέλος της αναμέτρησης...
Την ώρα λοιπόν που ο αρχηγός του «τριφυλλιού», ως ο μεγάλος πρωταγωνιστής του ματς, έκανε δηλώσεις στην κάμερα της Nova, ακούστηκε σε κοντινή απόσταση το σύνθημα με το όνομά του...
Μεταξύ αυτών που το φώναζαν σε κοντινή απόσταση ήταν και ο ενθουσιασμένος, όπως μπορείτε να δείτε και στο video, Δημήτρης Γιαννακόπουλος...
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town