Οτι ο Κέντρικ Ναν έχει συμφωνήσει για την ανανέωση του συμβολαίου του με τον Παναθηναϊκό, είναι κάτι που το γνωρίζαμε από χθες το βράδυ. Το επιβεβαίωσε άλλωστε και ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος.
Το πρωί της Τετάρτης ο ιδιοκτήτης της ΚΑΕ, δημοσίευσε και ένα video από τη στιγμή που ο Αμερικάνος σούπερ σταρ υπογράφει το νέο του συμβόλαιο, γράφοντας στο στην περιγραφή της ανάρτησης: «Βλέπετε αυτό που βλέπω; Γιατί εγώ βλέπω τον MVP της ομάδας που θα παίρνει την Euroleague την επόμενη πενταετία», συμπληρώνοντας: «Πάμε να μπούμε στα βιβλία της ιστορίας».
Μάλιστα στο video που έχει ανεβάσει ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος οι δύο άνδρες συζητούν για την ταινία του Αλ Πατσίνο, «Ο Σημαδεμένος» την οποία λατρεύει ο ισχυρός άνδρας της ΚΑΕ, o οποίος λέει πως όταν σπούδαζε είχε δύο φίλους από την Σερβία και από την Τουρκία, με τουυς οποίους γνώριζε όλους τους διαλόγους.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town