Ο Κασσελάκης συνάντησε τυχαία τους παίκτες του ΠΑΟΚ στο ξενοδοχείο και ευχήθηκε «καλή επιτυχία»
Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ επιθυμεί να παρακολουθήσει το ντέρμπι τίτλου στην έδρα του Άρη από τα Γιαννιτσά όπου θα βρίσκεται, ωστόσο δεν είναι σίγουρο αν θα προλάβει
Ο Στέφανος Κασσελάκης πραγματοποιεί περιοδεία στην βόρεια Ελλάδα ενόψει τον Ευρωεκλογών και ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ διαμένει στο ίδιο ξενοδοχείο με την ομάδα του ΠΑΟΚ όπου σήμερα το πρωί είχε τυχαία συνάντηση με τους παίκτες.
Όπως φαίνεται στις φωτογραφίες του Gazzetta, ο Στέφανος Κασσελάκης συνομίλησε με τους Μπράντον Τόμας και Γιάννη Κωνσταντέλια.
Ωστόσο, σύμφωνα με πληροφορίες, ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ επιθυμεί να παρακολουθήσει τον αγώνα από τα Γιαννιτσά, όπου θα βρίσκεται στο πλαίσιο της περιοδείας, σε καφετέρια που μαζεύονται οπαδοί όταν έχει ματς, όμως δεν είναι σίγουρο αν θα προλάβει λόγω των υποχρεώσεών του.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.