Χιλιάδες οπαδοί του Άρη βρέθηκαν το απόγευμα της Τετάρτης στην ανοιχτή προπόνηση της ποδοσφαιρικής ομάδας στο "Κλεάνθης Βικελίδης".
Ο Άρης άνοιξε το γήπεδο του για να δουν την προπόνηση οι οπαδοί του αφού δεν θα μπορέσουν να είναι το Σάββατο (20:30) στις εξέδρες του Πανθεσσαλικού του Βόλου για να παρακολουθήσουν τον τελικό Κυπέλλου με τον Παναθηναϊκό.
Κλείσιμο
Η ΕΠΟ αποφάσισε το παιχνίδι να είναι για άλλη μια χρονιά κεκλεισμένων των θυρών και έτσι οι οπαδοί του Άρη πήγαν στο Βικελίδης για να ντοπάρουν ψυχολογικά τους παίκτες και να τους ζητήσουν να κατακτήσουν το Κύπελλο.
Θυμίζουμε ο Άρης κέρδισε τον τελευταίο τίτλο του στο ποδόσφαιρο το 1970 και ήταν το Κύπελλο απέναντι στον ΠΑΟΚ.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town