Μετά τον τελικό μίλησε στη NOVA και αναφέρθηκε και στον τελικό της Κυριακής ανάμεσα στον ΠΑΟ και στη Ρεάλ στο Βερολίνο τονίζοντας ότι ο άλλος αρχηγός, ο Κώστας Σλολυκας, θα σηκώσει την κούπα.
Κλείσιμο
Αναλυτικά όσα είπε στην κάμερα της Nova
«Εύχομαι τα καλύτερα στην ομάδα του μπάσκετ και εγώ το πιστεύω πάρα πολύ και τους στηρίζω από την Αθήνα, πιστεύω ότι ο Κωστάρας θα την σηκώσει την κούπα».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town