Πανηγυρισμοί και στην Κύπρο για τον Ολυμπιακό - Στην OPAP Arena ο Νίκος Χριστοδουλίδης

Μαζί με την κόρη του, δεν έχασαν την ευκαιρία και για μια φωτογραφία με τον Γιάννη Αντετοκούμπο

Πυροτεχνήματα και πανηγυρισμοί στους δρόμους των πόλεων της Κύπρου ακολούθησαν τη λήξη του αγώνα Ολυμπιακού - Φιορεντίνα. Καφετέριες και εστιατόρια είχαν τοποθετήσει οθόνες και μετέδιδαν τον τελικό του Conference League.

Ο Κύπριος Πρόεδρος Νίκος Χριστοδουλίδης, γνωστός για τις Ολυμπιακές του προτιμήσεις βρέθηκε στο γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια, μαζί με την κόρη του και παρακολούθησαν τον αγώνα. Μάλιστα, δεν έχασαν την ευκαιρία και για μια φωτογραφία με τον Γιάννη Αντετοκούμπο.

Δείτε φωτογραφίες:

Υπενθυμίζεται ότι ο Ολυμπιακός νίκησε με 1-0 τη Φιορεντίνα στην παράταση του τελικού του Conference League. Η κεφαλιά του  Ελ Κααμπί στο 116ο λεπτό, έπειτα από τη σέντρα του Έσε χάρισε στον Ολυμπιακό τον πρώτο ευρωπαϊκό τίτλο της Ιστορίας του και πρώτο ελληνικής ομάδας στην Ιστορία των διοργανώσεων της UEFA.

Ο Ολυμπιακός κατέκτησε το Conference League - Νικησε 1-0 την Φιορεντίνα με το γκολ του Ελ Κααμπί στο 116' - Δείτε το γκολ

Τατιάνα Μπλάτνικ: Το μήνυμά της για την εξαφάνιση του θετού αδερφού της

Τελικός Conference League: Φλέγεται ο Πειραιάς, η γιορτή ξεκίνησε - Δείτε φωτογραφίες και βίντεο