Χαμός στη Συγγρού από οπαδούς που περιμένουν τον Ολυμπιακό να επιβιβαστεί στο ανοιχτό λεωφορείο - Δείτε βίντεο
Οι ερυθρόλευκοι θα πανηγυρίσουν την κατάκτηση του Conferece League στον Πειραιά
Φωτογραφίες: Παναγιώτης Κουφαλέξης
Με ανοιχτό λεωφορείο θα κατευθυνθεί προς τον Πειραιά ο Ολυμπιακός με το τρόπαιο του Conference League που κατέκτησε μετά τη νίκη του με 1-0 επί της Φιορεντίνα στον τελικό της OPAP Arena.
Οι πρωταθλητές Ευρώπης αναμένεται να αναχωρήσουν από τη Νέα Φιλαδέλφεια με σκοπό να επιβιβαστούν στο διώροφο κόκκινο λεωφορείο που βρίσκεται σταθμευμένο στη λεωφόρο Συγγρού και να μεταφέρουν στην Πειραιά για να γιορτάσουν μαζί με τους οπαδούς τους την πρώτη ευρωπαϊκή κούπα ελληνικής ομάδας.
Κλείσιμο
Ωστόσο αυτό θα γίνει μετ εμποδίων καθώς ήδη το λεωφορείο έχει περικυκλωθεί από οπαδούς που περιμένουν καρτερικά τους παίκτες του Μεντιλίμπαρ.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!