Πριν ο Κώστας Σλούκας αποφασίσει το καλοκαίρι του 2023 να φορέσει τη φανέλα του Παναθηναϊκού, ένα άλλο μέλος της οικογένειας του είχε παίξει μπάσκετ στους πράσινους.
Ο λόγος για την Αναστασία Σλούκα. Έπαιξε 7 χρόνια στον Παναθηναϊκό και έδειξε τον δρόμο στον Κώστα.
Κλείσιμο
Η Αναστασία στήριξε από την πρώτη ημέρα την επιλογή του αδελφού της και μετά από την κατάκτηση του πρωταθλήματος Ελλάδος έγραψε στα social media:
«Η πιο εκκωφαντική απάντηση δίνεται πάντα στην πράξη!!! Αυτή η χρονιά έκλεισε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο! Η ιστορία έγραψε πρωταθλητής Ευρώπης και πρωταθλητής Ελλάδος. MVP και των 2 τελικών…».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town