![Μήλος: Τώρα ακόμη πιο κοντά με τη ΜΙΝΟΑΝ LINES](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-23/milos_klima.jpg)
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Μιλώντας στην εφημερίδα "Stadio by Metro", ο Αβραάμ Παπαδόπουλος στάθηκε στην παρουσία του κόσμου στο "Γ. Καραϊσκάκης" και στον τρόπο που θα μπει η ομάδα μας στον αγωνιστικό χώρο.
"Θεωρώ ότι είμαστε έτοιμοι. Η ομάδα έχει δείξει και στο παρελθόν ότι στα δύσκολα παιχνίδια ήταν έτοιμη και από κει και πέρα θεωρώ ότι όντας αυτό το παιχνίδι στην έδρα μας, τόσο με τη βοήθεια του κόσμου όσο και με τη δική μας προσπάθεια να δώσουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε, θα καταφέρουμε να πάρουμε τη νίκη", είπε αρχικά ο 26χρονος αμυντικός και συνέχισε:
"Αν και απομένει ένα ακόμα παιχνίδι για την Εθνική, πιστεύω πως ο αγώνας απέναντι στην Κροατία μπορεί να κρίνει την πρόκριση της ομάδας μας σε ένα πολύ μεγάλο ποσοστό. Πρόκειται για ένα παιχνίδι μεταξύ των δύο πιο δυνατών ομάδων του ομίλου και θεωρώ ότι αν το κερδίσουμε θα είμαστε ένα βήμα πιο κοντά στην πρόκριση. Στόχος μας, βέβαια, είναι να κερδίσουμε και τα δύο εναπομείναντα παιχνίδια. Από την άλλη όμως κοιτάμε το κάθε παιχνίδι ξεχωριστά. Πρώτα αυτό με την Κροατία και μετά το επόμενο".
Διαβάστε περισσότερα εδώ