Ο Γερμανός στόπερ, που δεν συμπεριλήφθηκε στην αποστολή της εθνικής του για το Euro 2024, συνεχίζει μόνος του την καλοκαιρινή του αποθεραπεία/προετοιμασία και πριν μερικές ώρες πόσταρε μια ιδιαίτερη φωτογραφία.
Συγκεκριμένα ο Χούμελς φόρεσε μια φανέλα που είχε πάρει το 2012 από το ματς της Εθνικής κόντρα στη Γερμανία για τα προημιτελικά του Euro (ήττα 4-2 και αποκλεισμός για την ομάδα μας) και έγραψε για λεζάντα στο story του: «Είναι δύσκολο να βρεις εμφάνιση ομάδας για να γυμναστείς και να μη σε συνδέσουν με κάποια φήμη».
Κλείσιμο
Εικάζεται πως η φανέλα είναι του Γιώργου Σαμαρά, με τον οποίο είχαν μονομαχήσει έντονα σε εκείνο το παιχνίδι, με τον Έλληνα στράικερ να καταφέρνει να βρει το ένα από τα δύο τέρματα της Ελλάδας, αυτό με το οποίο η επίσημη αγαπημένη είχε ισοφαρίσει προσωρινά σε 1-1 (το άλλο με πέναλτι ο Δημήτρης Σαλπιγγίδης).
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town