Ολυμπιακός: Στη Ρόδο τα ευρωπαϊκά τρόπαια - Βίντεο, φωτογραφίες
Επόμενος σταθμός της περιοδείας η Κέρκυρα
Χιλιάδες φίλοι του Ολυμπιακού επισκέφτηκαν την πλατεία Αντιναυάρχου Ιωαννίδη στη Ρόδο για να φωτογραφηθούν με τα ευρωπαϊκά τρόπαια που κατέκτησε τη σεζόν 2023-24 ο σύλλογος στο ποδόσφαιρο.
Οι κούπες του Conference League και του Youth Leaugue έφτασαν στο "Νησί των Ιπποτών" νωρίς το πρωί της Τρίτης και μικροί και μεγάλοι έσπευσαν για να τα αγγίξουν και να βγάλουν φωτογραφίες.
Κλείσιμο
Στο πλαίσιο της περιοδείας των ευρωπαϊκών τροπαίων οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού θα έχουν τη δυνατότητα να προμηθεύονται την Κάρτα Μέλους της σεζόν 2024-25 στην τιμή των 75 ευρώ και τη συλλεκτική Κάρτα Φιλάθλου για τα 100 χρόνια στην τιμή των 20 ευρώ τις οποίες θα παραλαμβάνουν επί τόπου με το ονοματεπώνυμό τους.
Την Πέμπτη (27/6) τα τρόπαια εκτεθούν στην πλατεία Λιστόν της Κέρκυρας.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town