Κρούσμα ντόπινγκ στην Ολυμπιακή ομάδα της Ελλάδας λίγες ημέρες πριν από την τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων στο Παρίσι.
Οι πληροφορίες αναφέρουν ότι είναι αθλήτρια της ομάδας στίβου η οποία έχει πιάσει εδώ και καιρό το όριο για την συμμετοχή της στο μεγάλος γεγονός του καλοκαιριού. Σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες ο έλεγχος έγινε στην Ελλάδα.
Η αθλήτρια έχει το δικαίωμα να ζητήσει να ανοίξει και το 2ο δείγμα της.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!