Παναθηναϊκός: Με τις νέες εμφανίσεις στο φιλικό με την Νετάνια - Αποθεώθηκε ο Ιωαννίδης - Βίντεο
Πρεμιέρα για τη νέα φανέλα στο παιχνίδι της Λεωφόρου
Με τις νέες εμφανίσεις, που παρουσίασε πριν από λίγες ημέρες, εμφανίστηκε στο φιλικό παιχνίδι με την Μακάμπι Νετάνια ο Παναθηναϊκός στη Λεωφόρο.
Θυμίζουμε ότι η πρώτη πράσινη με χοντρή λευκή ρίγα που παραπέμπει σε... Άγιαξ αλλά και σε εμφάνιση που φόρεσε ο σύλλογος την χρονιά 1998-1999. Στη δεύτερη που είναι λευκή, κάνει την διαφορά το σήμα ενώ η τρίτη είναι μωβ.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d2sv8bbfrqch)
Παράλληλα ο κόσμος αποθέωσε τον Φώτη Ιωαννίδη ο οποίος δεν είναι έτοιμος ακόμη να αγωνιστεί. Ο νεαρός επιθετικός του Παναθηναϊκού πέρασε μέσα από το γήπεδο φορώντας πολιτικά για να ανέβει στην εξέδρα και χειροκροτήθηκε θερμά από τον κόσμο.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d2svb0ng33ix)
Κλείσιμο
Για τον Ιωαννίδη δίνουν μάχη η Σπόρτινγκ με την Μπολόνια για να τον αποκτήσουν με τον Παναθηναϊκό να δηλώνει πως πάσα κατεύθυνση πως δεν πωλείται...
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.