![Άννα Ντουντουνάκη: Η πεταλούδα της πισίνας](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-05/notnounaki.png)
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
How on EARTH 🤯
— Tennis TV (@TennisTV) July 19, 2024
From the floor @QuentinHalys hits one of the shots of the year...@SwissOpenGstaad #ATPGstaad pic.twitter.com/L5mSVuMFPS