Τσιτσιπάς λίγο πριν τον αποκλεισμό του: «Ο μα...ας δεν ξέρει» - Δείτε βίντεο

Νεύρα είχε ο Έλληνας τενίστας στο ματς του αποκλεισμού του (σετ 2-0) στο Γκστάαντ - Άγνωστο αν τα έβαλε με τον εαυτό του, όπως τότε με το «δεν παίζεις με ποιότητα, μα...εσαι όπως πάντα», ή τον αντίπαλό του

tsitsic
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς γνώρισε την ήττα με 2-0 σετ στα ημιτελικά του Γκστάαντ απέναντι στον Ματέο Μπερετίνι και κατά τη διάρκεια του αγώνα είχε αρκετά νεύρα εξαιτίας της επίδοσής του.

Μία από αυτές τις στιγμές έπιασε και η κάμερα, με τον Έλληνα τενίστα να ακούγεται να λέει «ο μα...ας δεν ξέρει».

Ωστόσο είναι ακατάληπτο το πριν και το μετά και δεν είναι σαφές αν αναφέρεται στον αντίπαλό του ή εάν μιλάει στον εαυτό του, όπως έχει κάνει και στο παρελθόν και την πιο γνωστή του ατάκα «δεν παίζεις με ποιότητα, μα...εσαι όπως πάντα».