Παναθηναϊκός: Με Άγιαξ στον 3ο προκριματικό του Europa League αν αποκλείσει τη Μπότεφ - Με Ζρίνσκι ή Μπράβο στο Conference αν αποκλειστεί
Με τους Ολλανδούς ή την Βοϊβοϊντίνα θα αγωνιστεί ο ΠΑΟ αν προκριθεί της Μπότεβ Πλόβντιβ - Αν αποκλειστεί υποβιβάζεται στο Conference League και θα αντιμετωπίσει το νικητή του ζευγαριού Ζρίνσκι Μόσταρ (Βοσνία)-Μπράβο (Σλοβενία)
Ο Παναθηναϊκόςγνωρίζει πλέον το επόμενο «εμπόδιο» του για τη League Phase του Europa League.
Εάν η ομάδα του Ντιέγκο Αλόνσο κάνει το... καθήκον της και αφήσει εκτός την κυπελλούχο Βουλγαρίας Μπότεβ Πλόβντιβ τότε στον τρίτο προκριματικό γύρο του Europa League θα παίξει με την ομάδα που θα προκριθεί από το ζευγάρι Άγιαξ - Βοϊβοντίνα.
Ο πρώτος αγώνας θα πραγματοποιηθεί στις 8 Αυγούστου με τη ρεβάνς να είναι προγραμματισμένη στις 15 του ίδιου μήνα.
Θυμίζουμε πως στο ενδεχόμενο που το Τριφύλλι δεν καταφέρει να περάσει την Μπότεβ θα συνεχίσει την ευρωπαϊκή του πορεία στον Γ' προκριματικό του Conference League κι από σήμερα έμαθε τον πιθανό αντίπαλο του. Κι η αλήθεια είναι ότι εδώ του χαμογέλασε η τύχη καθώς θα αντιμετωπίσει το νικητή του ζευγαριού Ζρίνσκι Μόσταρ (Βοσνία)-Μπράβο (Σλοβενία).
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.