Φενέρμπαχτσε: Ο Μουρίνιο εκνευρίστηκε με τον διαιτητή και έκανε ντεμπούτο με κίτρινη

Mourinio
Στο πρώτο του παιχνίδι ως επικεφαλής της Φενέρμπαχτσε ο Ζοσέ Μουρίνιο έδειξε τη... συνήθη έντασή του καθοδηγώντας τη νέα του ομάδα σε μια νίκη με 1-0 κόντρα στην Αδάνα Ντέρμισπορ του Μιχάλη Βαλκάνη.

Ο «Spercial One» ξεκίνησε τη σεζόν 2024-2025 με νίκη μεν -χάρη στο γκολ του Έντιν Τζέκο στο 34ο λεπτό- αλλά και με κίτρινη κάρτα!

Ο Πορτογάλος διαμαρτυρήθηκε έντονα με τον διαιτητή της αναμέτρησης μόλις στο 15ο λεπτό του αγώνα και ο ρέφερι δεν του χαρίστηκε δείχνοντάς του την κίτρινη.

Δείτε το σχετικό βίντεο:

πηγή: gazzetta

Συγγενείς της 28χρονης Διονυσίας που σκοτώθηκε σε τροχαίο στον Ασπρόπυργο αναζητούν αυτόπτες μάρτυρες του δυστυχήματος

Αδιανόητο buzzer-beater τρίποντο από τον Χατζηλάμπρου της Εθνικής Παίδων - Το έβαλε από τη μια μπασκέτα στην άλλη

Ιστορικός τελικός στα 100 μέτρα με εμπόδια στις γυναίκες - Το χρυσό μετάλλιο στους Ολυμπιακούς κρίθηκε σε ένα δέκατο