Απίθανη Σίτι, πέτυχε 3 γκολ σε 5 λεπτά και ανέτρεψε το εις βάρος της σκορ κόντρα στην Ίπσουιτς - Δείτε τα γκολ

Η Σίτι ήταν πίσω στο σκορ από το 7' αλλά με 2 γκολ του Χάαλαντ και με ένα του Ντε Μπρόινε απέκτησε προβάδισμα 3-1 στο 16'

haaland-m
Απίθανα πράγματα στο Μάντσεστερ και στο παιχνίδι της Σίτι με την Ίπσουιτς για την 2η ημέρα της Premier League.

Η Ίπσουιτς ξάφνιασε την πρωταθλήτρια αφού προηγήθηκε στο 7' αλλά ξύπνησε το... θηρίο. Στο 12΄ ο διαιτητής δίνει μέσω VAR πέναλτι στη Σίτι το οποίο εκτελεί εύστοχα ο Έρλινγκ Χάαλαντ για το 1-1.

Δείτε ΕΔΩ τα γκολ της Σίτι
Δείτε ΕΔΩ το γκολ της Ίπσουιτς

Στο 14' ο Κέβιν Ντε Μπρόινε έκανε το 2-1 και στο 16' πάλι ο Νορβηγός έγραψε το 3-1!

Η Χάνα Λιντς βρέθηκε μόνη στην καμπίνα της στο μοιραίο Bayesian, χωριστά από τον πατέρα της και τις άλλες σορούς

Συνελήφθη ένας ύποπτος για την αιματηρή επίθεση με τους 3 νεκρούς σε φεστιβάλ στη Γερμανία

Θρήνος για τον 22χρονο που σκοτώθηκε σε τροχαίο με γουρούνα στην Άνδρο - «Δεν φορούσε κράνος», λέει ο πατέρας του