Premier League: Με φοβερή ανατροπή η Τότεναμ 4-1 τη Γουέστ Χαμ - Δείτε τα γκολ

Η Γουέστ Χαμ προηγήθηκε στο 18' με τον Κούντους αλλά η Τότεναμ με αντεπίθεση στο 2ο μέρος πήρε το ντέρμπι του Λονδίνου

29388164
Χάρη σε ένα ξέσπασμα στις αρχές του β΄ ημίχρονου, η Τότεναμ επιβλήθηκε 4-1 της Γουέστ Χαμ στο τοπικό ντέρμπι του Λονδίνου, με το οποίο άνοιξε η αυλαία της 8ης αγωνιστικής της Premier League.

Δείτε ΕΔΩ τα γκολ

Τα «σφυριά» προηγήθηκαν στο 18΄ με τον Κούντους, οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο 36΄ με τον Κουλουσέφσκι, αλλά τίποτα δεν προμήνυε την... καταιγίδα του β΄ ημιχρόνου. Ο Μπισούμα στο 52΄ έδωσε προβάδισμα στους «σπερς», τρία λεπτά αργότερα, από «καραμπόλα» σε σουτ του Σον, η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα (χρεώθηκε αυτογκόλ στον τερματοφύλακα Αρεολά) και στο 60΄ ο Νοτιοκορεάτης διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Ο Ντίνος Μαυροπάνος πέρασε ως αλλαγή στο 70΄ στη θέση του Γκουίντο Ροντρίγκες, σε ένα σημείο που το ματς είχε κριθεί, ενώ η Γουέστ Χαμ έμεινε στο φινάλε και με δέκα παίκτες, λόγω αποβολής του Κούντους στο 86΄.

Φωτογραφίες: Η Μπέλα Χαντίντ ποζάρει με κόκκινα εσώρουχα στα backstage του σόου της Victoria's Secret

Μάχη κατά της φοροδιαφυγής: POS και ηλεκτρονικές συναλλαγές εκτινάσσουν τα έσοδα - Στόχος τα €2,5 δισ. το χρόνο ως το 2027

Drone από τον Λίβανο είχε στόχο το σπίτι του Νετανιάχου - Απουσίαζε και αυτός και η σύζυγός του την ώρα της επίθεσης