Bundesliga: Κορυφή η Μπάγερν Μονάχου με χατ τρικ του Κέιν, 4-0 τη Στουτγάρδη - Δείτε τα γκολ

Το 4ο γκολ της Μπάγερν Μονάχου πέτυχε ο Κομάν - Στους 17β βαθμούς οι Βαυαροί όσους και η Λειψία

29390541
Η Στουτγκάρδη κατάφερε για ένα ημίχρονο να «μπλοκάρει» την Μπάγερν στην «Αλιάντς Αρένα», αλλά δεν είχε τρόπο να σταματήσει τον Χάρι Κέιν.

Με χατ-τρικ του Αγγλου επιθετικού στο β΄ μέρος και τον Κομάν να προσθέτει το... κερασάκι στην τούρτα, οι Βαυαροί θριάμβευσαν 4-0, στην αναμέτρηση της 7ης αγωνιστικής, και διατηρούνται στην κορυφή της Bundesliga, σε ισοβαθμία με τη Λειψία.

Unstoppable Kane Scores Hattrick! | FC Bayern München - VfB Stuttgart 4-0 | Highlights | Matchday 7

Ο Κέιν έφτασε τα οκτώ γκολ στο φετινό πρωτάθλημα, αλλά υστερεί ακόμη έναντι του Ομάρ Μάρμους της Αϊντραχτ, που έχει σκοράρει εννέα φορές.

«Μελανό» σημείο του αγώνα για τον Βενσάν Κομπανί, λίγες ημέρες πριν το μεγάλο παιχνίδι του Champions League με την Μπαρτσελόνα, ο τραυματισμός του Αλεξάνταρ Πάβλοβιτς, που αντικαταστάθηκε μόλις στο 8ο λεπτό από τον Παλίνια.

Φωτογραφίες: Η Μπέλα Χαντίντ ποζάρει με κόκκινα εσώρουχα στα backstage του σόου της Victoria's Secret

Μάχη κατά της φοροδιαφυγής: POS και ηλεκτρονικές συναλλαγές εκτινάσσουν τα έσοδα - Στόχος τα €2,5 δισ. το χρόνο ως το 2027

Drone από τον Λίβανο είχε στόχο το σπίτι του Νετανιάχου - Απουσίαζε και αυτός και η σύζυγός του την ώρα της επίθεσης