Αλμέιδα για το ισόπαλο ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Ισοδύναμες οι δύο ομάδες, παίξαμε για να προσφέρουμε θέαμα - Βίντεο

Ο Ματίας Αλμέιδα μίλησε και για τις κλειστές άμυνες που είχε το παιχνίδι στη Νέα Φιλαδέλφεια

6347695
Πετυχαίνοντας από ένα γκολ στο πρώτο ημίχρονο οι ΑΕΚ και ΠΑΟΚ έμειναν στο 1-1 στο ντέρμπι των «δικεφάλων».

Μετά το τέλος της αναμέτρησης ο Ματίας Αλμέιδα μιλώντας στην κάμερα της Cosmote TV ανέφερε

Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-d50wdp4ujzup)

«Εστιάζω σε κάποιες καλές στιγμές παιχνιδιού που είχαμε. Παρόλο που ο αντίπαλος προηγήθηκε, ισοφαρίσαμε με ένα πολύ όμορφο γκολ, μια πολύ όμορφη ενέργεια. Θεωρώ πως είναι δύο ισοδύναμες ομάδες, οπότε να παίζαμε λίγο παραπάνω για να δώσουμε καλύτερο θέαμα.

Θεωρώ πως ήταν ένα ματς με κλειστές άμυνες, δεν υπήρχαν ξεκάθαρες φάσεις. Δεν εκμεταλλευτήκαμε τις φάσεις που είχαμε. Ένα ματς που έπαιξαν πολλοί μαζί και έδωσε ενθουσιασμό.»

«Παραλήρημα» Τραμπ στην Πενσιλβάνια: Μιλούσε 12 ολόκληρα λεπτά για τα... γεννητικά όργανα του θρύλου του γκολφ, Άρνολντ Πάλμερ

Αντίστροφη μέτρηση για την παράδοση του Μετρό Θεσσαλονίκης - Χωρίς οδηγό οι συρμοί, αυξημένα μέτρα ασφαλείας

Το μνημόσυνο για τα τρία χρόνια από τον θάνατο της Φώφης Γεννηματά - Δείτε φωτογραφίες