Στο πλευρό της μπασκετικής ΑΕΚ η Μυρτώ της Πάρου - Το δώρο των παικτών της Ένωσης
Πριν το τζάμπολ του αγώνα της ΑΕΚ με τον Ήφαιστο Λήμνου
Μια κιτρινόμαυρη φανέλα με τις υπογραφές όλων των παικτών της μπασκετικής ΑΕΚ χάρισαν οι παίχτες της Ένωσης στη Μυρτώ, το κορίτσι που είχε συγκλονίσει το πανελλήνιο όταν έμεινε ανάπηρη μετά από επίθεση Πακιστανού σε παραλία της Πάρου.
Η Μυρτώ που είναι γνωστή για την αγάπη της στη «Βασίλισσα», βρέθηκε για πρώτη φορά φέτος στο ΟΑΚΑ, για να στηρίξει την αγαπημένη της ομάδα στο ματς με τον Ήφαιστο Λήμνου για την Α1 μπάσκετ.
Πριν την έναρξη της αναμέτρησης, οι παίκτες του Λούκα Μπάνκι πήγαν δίπλα της, της έδωσαν το δώρο της με τον κόσμο να χειροκροτεί το νεαρό κορίτσι.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.