Ο Όγκνιεν Βράνιες έφτασε στην Αθήνα για λογαριασμό της ΑΕΚ το απόγευμα της Πέμπτης
Με πτήση από τις Βρυξέλλες το απόγευμα της Πέμπτης στις 16:25 προσγειώθηκε στο Ελευθέριος Βενιζέλος ο Όγκνιεν Βράνιες.
Ο Βόσνιος αμυντικός αποθεώθηκε από τους φίλους της Ένωσης, που τον υποδέχθηκαν στο αεροδρόμιο, για την επιστροφή του στην ομάδα, με τον ίδιο να βγαίνει από το αυτοκίνητο που τον μετέφερε και να βγάζει φωτογραφίες με τον κόσμο.
Κλείσιμο
Ο Βράνιες επιστρέφει στην ΑΕΚ με τη μορφή δανεισμού από την Άντερλεχτ και θα ανακοινωθεί από τους κιτρινόμαυρους, αφού περάσει τις καθιερωμένες ιατρικές εξετάσεις.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.