Την Παρασκευή στο Μενίδι η κηδεία του Μπάμπη Χολίδη
Σε λαϊκό προσκύνημα η σορός του - Στις 5 η νεκρώσιμος ακολουθια στον Ιερό Ναό Αγίου Βλασίου Αχαρνών
Την Παρασκευή θα πραγματοποιηθεί η κηδεία του Μπάμπη Χολίδη σύμφωνα με ανακοίνωση της Ελληνικής Ομοσπονδίας Πάλης.
Η εξόδιος ακολουθία θα τελεστεί στις 5 το απόγευμα στον Ιερό Ναό Αγίου Βλασίου Αχαρνών ενώ στις 2 το μεσημέρι η σορός του θα τεθεί σε λαϊκό προσκύνημα.
Ο Μπάμπης Χολίδης έφυγε από τη ζωή την Τετάρτη σε ηλικία 62 ετών αφήνοντας ένα μεγάλο κενό στο χώρο του αθλητισμού και ειδικότερα της πάλης.
Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, ο Μπάμπης Χολίδης πήγαινε την κόρη του σε μάθημα χορού, όταν ένιωσε μια έντονη δυσφορία. Ακολούθως μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο, αλλά στη διαδρομή απεβίωσε από ανακοπή καρδιάς.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town