![Nana Princess: Σπουδαία διάκριση από το TripAdvisor «ως μία Best of the Best» επιλογή](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-17/arthrou-nana.jpg)
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Με τον Κώστα Καίσαρη συναντηθήκαμε το 1983 στα πρώτα βήματα του ΦΙΛΑΘΛΟΥ. Τσακωθήκαμε άγρια πριν περάσει μήνας! Εννιά χρόνια αργότερα το΄φερε η τύχη και όταν πήγα στον Ελεύθερο Τύπο το γραφείο μου ήταν δίπλα στο δικό του. ''Μαύρες μέρες και νύχτες θα περάσουμε'' σκέφτηκα.
— dimitris karydas (@karydasdimitri) October 8, 2019
Ο Κώστας Καίσαρης είχε εφεύρει το twitter γράφοντας στον Αποδυτηριάκια πριν 35 χρόνια. Τεράστιος σε αξία, αυτοδίδακτος, μάγκας και καλός φίλος, μένει για πάντα στη μνήμη...
— Γιάννης Φιλέρης (@yiannifil) October 8, 2019
Σπουδαίος δημοσιογράφος! Ανατρεπτικός! Είτε σου άρεσε, είτε όχι ο τρόπος γραφής του, δεν μπορούσες να μην τον παραδεχθείς!
— Pavlos Sachtouris (@P_Sachtouris) October 8, 2019
Καλό ταξίδι....
Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένειά του, στους οικείους τους και ειδικά στον γιο του και συνάδελφό μας, Θέμη... https://t.co/cvJm719dVc
Ο Κώστας Καίσαρης ήταν για την ελληνική δημοσιογραφία ό,τι ήταν ο Νίκος Τσιφόρος για τα ελληνικά γράμματα. Εγκαινίασε μια ολόκληρη εποχή και παρέμεινε μέχρι την τελευταία στιγμή ο καλύτερος στα "αποδυτήρια".
— Aris Barkas (@arbarkas) October 8, 2019