Euroleague Top-10: Πολ στην κορυφή, Παπαπέτρου στο Νο2
Μπράντον Πολ και Ιωάννης Παπαπέτρου φιγουράρουν στις δυο πρώτες θέσεις του Top 10 της 5ης αγωνιστικής της Ευρωλίγκα
Εκτός από την μεγάλη εμφάνιση που βοήθησε τον Ολυμπιακό να πάρει την μεγάλη νίκη κόντρα στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας, ο Μπράντον Πολ χάρισε ένα εντυπωσιακό στιγμιότυπο με κάρφωμα που πέτυχε στην Ρωσία, κερδίζοντας επάξια την πρώτη θέση στο Top 10 της 5ης αγωνιστικής της Ευρωλίγκα.
Την δεύτερη θέση στην σχετική λίστα καταλαμβάνει το κάρφωμα του Ιωάννη Παπαπέτρου μετά από εκπληκτική no look πάσα του Νικ Καλάθη, στην αναμέτρηση κόντρα στην Χίμκι.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town