Ο Παναθηναϊκός Α.Ο. τίμησε τον Κριστόφ Βαζέχα και το κλειστό του ΟΑΚΑ σηκώθηκε στο πόδι για να αποθεώσει τον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή των «πρασίνων» - Συγκινητικό πανό από τους φίλους του «τριφυλλιού»
Με την ιαχή «είναι τρελός ο Πολωνός» να δονεί το κλειστό των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων και να «ζωντανεύουν» μνήμες από τη δεκαετία του '90, ο Κριστόφ Βαζέχα τιμήθηκε από τον Ερασιτέχνη Παναθηναϊκό, στο ημίχρονο του αγώνα με την Άλμπα, για την μεγάλη του προσφορά στον σύλλογο.
Η βράβευση έγινε από τον αντιπρόεδρο του Παναθηναϊκού Α.Ο. Στέφανο Αυγουλέα , ο οποίος παρέδωσε στον 55χρονο (πια) Βαζέχα τιμητική πλακέτα. Παράλληλα από το jumbotron προβλήθηκαν μερικές από τις καλύτερες στιγμές του με τη φανέλα του τριφυλλιού.
«Σε σέβονται εχθροί και φίλοι»
Από κει και πέρα, στις κεντρικές θύρες του κλειστού, οι οπαδοί του Παναθηναϊκού σήκωσαν ένα πανό προς τιμήν του Πολωνού, το οποίο στην άκρη είχε την πράσινη φανέλα με το 9 στην πλάτη. Αυτό έγραφε το εξής:
«Πάγωσες το Άμστερνταμ, σε σέβονται εχθροί και φίλοι, πρώτος όλων των εποχών, δοξάζοντας το τριφύλλι».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.