![Η premium ελληνική ζυθοποιία που βγαίνει στον αφρό](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-22/ezaHD1.jpg)
Η ΕΖΑ κινείται σε θετική, οικονομική τροχιά, αφήνει πίσω τις δυσκολίες του παρελθόντος, ανανεώνεται και γράφει νέες ιστορίες επιτυχίας, με ένα επιχειρηματικό μοντέλο που έχει αξία, προοπτική, αλλά είναι ταυτόχρονα και απολαυστικό
Φωτοσοπ η όχι, η φωτό που κυκλοφορεί στα σοσιαλ μίντια τις τελευταίες ώρες δεν αντιπροσωπεύει τον τρόπο σκέψης η στάση των @vouyouij και @Nick_Calathes15 όπως έχει τεκμηριωθεί πολλαπλές φορές στο πρόσφατο παρελθόν. Σεβόμαστε ισάξια όλους τους αντιπάλους μας.
— Ian Vouyoukas (@vouyouij) December 2, 2019
Καταδικάζουμε οποιαδήποτε πράξη προωθεί την βία και εχθρότητα στο άθλημα που αγαπάμε. ☘️
— Ian Vouyoukas (@vouyouij) December 2, 2019