Βόλεϊ, Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός: Κουκουλοφόροι χάλασαν τη «γιορτή» - Επιτέθηκαν σε φίλο του Γιαννακόπουλου!
Την ώρα που οι φίλοι του Παναθηναϊκού πανηγύριζαν μαζί με τους παίκτες την κούπα του Λιγκ Καπ, ομάδα μαυροντυμένων κουκουλοφόρων μπήκε στο γήπεδο -χωρίς να έχουν προηγουμένως παρακολουθήσει το ματς από τις εξέδρες- και προκάλεσε ένταση!
Οι θριαμβευτές πανηγύρισαν με τον κόσμο τους την κατάκτηση του τροπαίου, αλλά τελικά δεν έλειψαν και τα... παρατράγουδα.
«Είχαν στόχο να χαλάσουν την μεγάλη γιορτή του Παναθηναϊκού» τόνιζαν άνθρωποι της ομάδας λίγη ώρα μετά το συμβάν και επισήμαναν πως μπήκαν στο γήπεδο μετά το φινάλε του αγώνα.
Μάλιστα, όπως καταγγέλλεται, οι άγνωστοι άντρες χτύπησαν κι έναν φίλο του Δημήτρη Γιαννακόπουλου, με τον οποίο ο ισχυρός άνδρας του Ερασιτέχνη παρακολουθούσε τον τελικό!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!