Μιλγουόκι Μπακς: Οι ευχές στην Ελλάδα για την 25η Μαρτίου
Η ομάδα των Γιάννη και Θανάση Αντετοκούνμπο έστειλε μήνυμα και για τις δύσκολες στιγμές που περνάει η Ελλάδα, όπως και όλος ο πλανήτης, λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού
Στο πλευρό όλων των Ελλήνων οι Μιλγουόκι Μπακς, ευχήθηκαν χρόνια πολλά στην Ελλάδα και στους Έλληνες για την25η Μαρτίου.
Η ομάδα των Γιάννη και Θανάση Αντετοκούνμπο έστειλε μήνυμα και για τις δύσκολες στιγμές που περνάει η Ελλάδα, όπως και όλος ο πλανήτης, λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού.
«Χρόνια πολλά Ελλάδα, χρόνια πολλά Έλληνες. Πιο φωτεινές μέρες θα έρθουν», αναφέρουν στο μήνυμά τους.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.