Τσιτσιπάς: Με μπύρα Corona και Stranger Things το μήνυμά του κατά του κορωνοϊού
ΟΣτέφανος Τσιτσιπάς,μέσα από έναν μονόλογο μισής ώρας, περνάει το δικό του μήνυμα για τον κορωνοϊό και την καραντίνα, ακούγοντας τη μουσική από το Stranger Things και έχοντας μια... Corona
«Είναι όμορφο το να σας βλέπω ξανά... Η ώρα έχει έρθει», λέει αρχικά ο κορυφαίος Έλληνας τενίστας και στη συνέχεια είπε ότι τις τελευταίες μέρες:
«διαβάζω βιβλία και προσπαθώ να βρω νέους διαδρόμους μόρφωσης, να βελτιώσω τις γνώσεις μου και το λεξιλόγιό μου».
Όσο για την μπύρα που είχε δίπλα του είπε: «Δεν είναι αστείο, ξέρετε γιατί μιλάω, αλλά δεν είναι αστείο, δεν είναι, απλώς έτυχε να έχω την μπύρα στο ψυγείο μου».
Ετσι, ο Τσιτσιπάς θέλησε μέσα από έναν μονόλογο 30 λεπτών θέλησε να επικοινωνήσει με τους θαυμαστές του περνώντας κι αυτός το μήνυμα ότι μένει μέσα, έχοντας πάρει σοβαρά την πανδημία που πλήττει τον πλανήτη.
Βέβαια, η καραντίνα τού δημιουργεί και το άγχος της αύξησης του βάρους καθώς τόνισε: «νιώθω ότι παχαίνω». Κι όλα αυτά έχοντας από πίσω να παίζει η μουσική από το Stranger Things.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.