Βίντεο: «Χτύπησε» τατού με Κόμπι και Λεμπρόν ο Κύργιος
Είναι μεγάλος fan του μπάσκετ και το δείχνει με κάθε τρόπο ο Νικ Κύργιος
Ο Νικ Κύργιος πέρα από εξαιρετικός τενίστας (και... περίεργος χαρακτήρας) είναι και κολλημένος με το μπάσκετ.
Ο Αυστραλός με ελληνικές ρίζες τενίστας έδειξε την αγάπη του για την πορτοκαλί μπάλα κάνοντας δύο τεράστια τατού στα χέρια του. Στο ένα απεικονίζεται ο Κόμπι Μπράιαντ με τα αρχικά GOAT (κορυφαίος όλων των εποχών) και στο άλλο ο ΛεΜπρόν Τζέιμς.
Κλείσιμο
Ο Κύργιος ήταν συντετριμμένος όταν σκοτώθηκε ο θρύλος των Λέικερς σε συντριβή ελικοπτέρου πριν λίγους μήνες και είχε τιμήσει τη μνήμη του φορώντας τη φανέλα με το 24 σε έναν αγώνα του.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town