Κορωνοϊός - Βόλεϊ: Το Viral Don’t Rush Challenge από τον Α.Σ. Ηλιούπολης
Η πρόκληση που έγινε viral σε ολόκληρο τον κόσμο, τώρα από την ομάδα βόλεϊ τουΑ.Σ. Ηλιούπολης
Η ομάδα βόλεϊ του Α.Σ. Ηλιούπολης δημιούργησε ένα απολαστικό βίντεακι με το viral #dontrushchallenge, σε μια δική τους μοναδική έκδοση!
Τι είναι το Don’t Rush Challenge;
Είναι μια απο τις τελευταίες προκλήσεις που κυκλοφορούν στα social media και δεν απαιτεί να βγεί κανείς απο το σπίτι του. Ο καθένας όμως μπορεί να μεταβεί απο τη καθημερινότητα του, βάζοντας τα ρούχα που επιθυμεί, κλείνοντας πρώτα τη κάμερα, στους ήχους του τραγουδιού Don’t Rush απο τους Young T & Bugsey ft. Headie One.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.