Aquila Rithymna Beach:Ένας ξεχωριστός παραθαλάσσιος παράδεισος για μικρούς και μεγάλους.
Το ειδυλλιακό τοπίο και η απαράμιλλη χαλάρωση κατέχουν την πρώτη θέση, ενώ τα πλουσιοπάροχα bungalows, οι σουίτες και οι βίλες συνθέτουν το ιδανικό περιβάλλον για αξεπέραστες στιγμές ιδιωτικότητας κι ευτυχίας. Το τρίπτυχο της απόλαυσης- άνεση, υψηλή αισθητική και πρωτοποριακές τεχνολογίας- υπάρχει και σας περιμένει.
Ένας εξαιρετικός συνδυασμός κομψών εσωτερικών χώρων, άνεσης και τεχνολογίας αιχμής δημιουργεί το περιβάλλον που πάντα επιθυμούσατε. Το Rithymna Beach Hotel, ένα από τα καλύτερα οικογενειακά ξενοδοχεία στην Κρήτη... Πολυτελή καταλύματα, παραθαλάσσια, μοναδική παιδική λέσχη.
Το ξενοδοχείο Aquila Porto Rethymno στην Κρήτη, συνδυάζει τη φυσική ομορφιά και τον ζωντανό πολιτισμό σε ένα υπέροχο περιβάλλον. Πλήρως εξοπλισμένα δωμάτια με υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις που ταιριάζουν σε κάθε επιθυμία ή απαίτηση.
Τα αναγνωρισμένα βραβεία και οι πιστοποιήσεις για τη δέσμευσή της στην κορυφαία εξυπηρέτηση και τη ζεστή φιλοξενία αποδεικνύουν την αριστεία της σε διεθνές επίπεδο.
Elounda Village: Ένα πραγματικό ρομαντικό καταφύγιο
Εικόνα σε ένα απομονωμένο καταφύγιο για ζευγάρια, που περιβάλλεται από τα κρυστάλλινα νερά του κόλπου του Μιραμπέλου. Το όνειρό σας μπορεί να γίνει πραγματικότητα στο Elounda Village.
Γιορτάστε την αγάπη και το πάθος επιτρέποντας στον εαυτό σας να περιποιηθείτε τον εαυτό σας και να χαλαρώσετε και επιτρέψτε μας να σας παρουσιάσουμε μια εκλεπτυσμένη και άνετη απόδραση.
Το ορόσημο ξενοδοχείο του Atlantis Hotel Herakleion
Το Aquila Atlantis Hotel κάνει την καρδιά της Κρήτης να κτυπά πολύ γρήγορα. Είναι το τέλειο σκηνικό για κάθε είδους συναντήσεις και κοινωνικές εκδηλώσεις, σε ιδανική τοποθεσία στην καρδιά του Ηρακλείου.
Οι επισκέπτες είτε σε μια εργασία ή απλά για αναψυχή, μπορούν να απολαύσουν την κοινωνικοποίηση μέσα από ένα ευρύ φάσμα δραστηριοτήτων εντός ή εκτός των εγκαταστάσεων του ξενοδοχείου.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town