«Lesvos Ouzo Fest 2024»: Ξεκινά σήμερα η γιορτή του ούζου στη Μυτιλήνη
Η γιορτή θα πραγματοποιηθεί σήμερα και αύριο, στην πλατεία δίπλα στο Δημοτικό Θέατρο Μυτιλήνης από τις 9 το βράδυ, και το Σάββατο θα μεταφερθεί στο Πλωμάρι
Πρεμιέρα σήμερα Παρασκευή 21 Ιουνίου στη Μυτιλήνη της μεγάλης γιορτής του Ούζου, του «Lesvos Ouzo Fest 2024».
Η γιορτή θα πραγματοποιηθεί στην πόλη της Μυτιλήνης σήμερα και αύριο, στην πλατεία δίπλα στο Δημοτικό Θέατρο Μυτιλήνης από τις 9 το βράδυ. Και το Σάββατο 29 Ιουνίου θα μεταφερθεί στο Πλωμάρι επίσης στις 9 το βράδυ.
Το «Lesvos Ouzo Fest 2024» οργανώνεται από τον Σύνδεσμο Ποτοποιών Αποσταγματοποιών Λέσβου σε συνεργασία με τον Δήμο Μυτιλήνης και το Επιμελητήριο Λέσβου και με την υποστήριξη του συλλόγου καταστημάτων εστίασης και ψυχαγωγίας Μυτιλήνης «Ασπίδα».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town