Σε απόσταση αναπνοής από την Αθήνα, με αμέτρητες επιλογές για διαμονή, εστίαση και διασκέδαση
Σε απόσταση αναπνοής από την Αθήνα και τις μεγάλες πόλεις της Πελοποννήσου και με αμέτρητες επιλογές για διαμονή, εστίαση και διασκέδαση, ο Πόρος είναι έτοιμος να υποδεχθεί και φέτος τους επισκέπτες του για τις διακοπές του Πάσχα και την έναρξη της τουριστικής περιόδου.
Η συνάντηση των Επιταφίων στην πλατεία Ηρώων, η πλωτή περιφορά τους στο κανάλι του λιμανιού και η Ανάσταση στις πέντε εκκλησίες του νησιού, αλλά και στο Λεμονοδάσος, εγγυώνται ότι και το 2019 το Πάσχα στον Πόρο θα είναι μια μοναδική εμπειρία!
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.