![Άννα Ντουντουνάκη: Η πεταλούδα της πισίνας](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2024-07-05/notnounaki.png)
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
A Romanian cobbler invented size 75 shoes to ensure people kept social distancing https://t.co/9l37HkUeEJ pic.twitter.com/HVznObjWeL
— Reuters (@Reuters) June 2, 2020